Projekty


Oto projekty, którymi się zajmujemy:
(kliknij nazwę, aby dowiedzieć się więcej)

 

Projekt StatekSTATEK - restauracja, której kształt inspirowany jest statkiem Santa María – największym z trzech statków Krzysztofa Kolumba w jego pierwszej wyprawie w poszukiwaniu drogi do Indii w 1492 roku. Budynek rzeczywiście powstanie. W Pierwoszowie, w ośrodku Miłocin. Koordynatorem projektu jest Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Projekt PapierPAPIER JAKO MATERIAŁ KONSTRUKCYJNY - gałąź projektu Papier Jako Tworzywo Architektoniczne rozpoczętego przez Koło Naukowe Humanizacji Środowiska Miejskiego i realizowanego przy współpracy z Materialistami, EtaKsi, Papiernikami (Politechnika Łódzka), Biotopem. Celem projektu jest zbadanie właściwości papieru (tektury makulaturowej) przydatnych pod kątem budowlanym - wytrzymałości, odporności na czynniki zewnętrzne, itd. Częścią tego projektu jest Papierowa Scena oraz Dom z Papieru - dwa projektowane przez nas obiekty, które zamierzamy zbudować korzystając ze zdobytej wspólnie wiedzy. Koordynatorem projektu jest Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..ZEBRANIA w semestrze zimowym 2016/2017

Zapraszamy w parzyste poniedziałki o godzinie 19:00. Sale podawane będą na bieżąco.

Pisz do nas na: etaksi@pwr.wroc.pl

Znajdź nas na Facebooku: stronagrupa.

Klikając na jedno z powyższych zebrań, możesz zobaczyć porządek spraw, które będą poruszane. Możesz też dodać swoją propozycję, korzystając z formularza.

Tu wszystkie zebrania.

 

Koło Naukowe Humanizacji Środowiska Miejskiego

Międzywydziałowe Koło Inżynierii Materiałowej "Materialiści"

Uczelniana Organizacja Studencka Aktywni Budowniczy

Koło Naukowe Mikroskopii i Mikrofotografii Silesia Optic - Uniwersytet Wrocławski

Studenckie Koło Naukowe Organizacji Budownictwa - Politechnika Krakowska

Koło Naukowe Zarządzania Projektami w Budownictwie - Politechnika Warszawska

 Studenckie Koło Naukowe MOS

Studenckie Koło Naukowe Technologów Chemicznych  

Międzywydziałowe Koło Naukowe Mechatroniki "Synergia"